Позначки


У приміщенні районного Центру юнацької та дитячої творчості Бориславського району районним управлінням юстиції спільно з відділом освіти та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації проведено Годину вшанування етнічних українців виселених з території Польщі. До участі у заході залучені учні 11 класів загальноосвітніх шкіл міста.
Депутат районної ради, вчитель, краєзнавець Микола Курівчак та протоієрей Української греко-католицької церкви в Херсонській області, протоієрей Херсонський Греко-католицької церкви протопресвітер Степан Макар розповіли учням про краєзнавчу роботу школярів Зміївської загальноосвітньої школи стосовно переселених бойків та Міжнародну експедицію до Польщі.
Зі спогадами про насильницьке переселення поділився депортований з території Польщі до с. Зміївка Степан Моцьо.З бойківськими піснями перед учасниками зустрічі виступив Лауреат фестивалю “Чумацький шлях” ансамбль троїстих музик с. Зміївка.
Членами краєзнавчого гуртка Зміївської загальноосвітньої школи організована виставка літератури, присвяченої історії депортації, предметів побуту бойків.