Позначки


Перший Всеукраїнський конкурс на кращий громадський музей
Національна спілка краєзнавців України спільно з Міністерством культури і туризму України та Міністерством освіти і науки України в жовтні–грудні 2009 року провела Перший Всеукраїнський конкурс на кращий громадський музей.

Конкурс проводився з метою активізації творчої та пошукової діяльності краєзнавчої громадськості, розвитку музейної справи, формування цілеспрямованої роботи щодо популяризації громадських музеїв в українському суспільстві.

Оголошено 5 номінацій: «Історія рідного краю», «Видатний земляк», «Традиції та звичаї моєї малої Батьківщини», «Краще експозиційне оформлення», «Краща просвітницька діяльність».

Ініціативу Спілки активно підтримали музейники-ентузіасти з усіх регіонів України. На сьогодні в Україні діє більше 6 тисяч громадських музеїв, з яких 4 тисячі – шкільні. На регіональному рівні у конкурсі взяло участь близько 1000 громадських музеїв, що діють у складі підприємств, установ, організацій та як приватні. 98 із них стали переможцями заключного туру, відомості про яких подано у цьому довіднику.

Церемонія відзначення переможців і дипломантів Першого всеукраїнського конкурсу відбудеться 24 грудня 2009 року у Національному музеї літератури України за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 11.

З питань акредитації звертайтесь за телефоном: +380632909548.