Позначки


Вас манять невідомі куточки рідного краю, скарби залишені нашими предками,

запрошуємо Вас з друзями відвідати екскурсію з циклу “Невідома Львівщина”

“В ГОСТІ ДО БІЛИХ ХОРВАТІВ”

На Вас чекають:

Стільське – унікальний історико-культурний комплекс (VIIІ-Х ст.), осередок общинної та великосвітської влади Великої (Білої) Хорватії, який складається зі скель, печер, жертовників, підземних лабіринтів. Укріплена площа Стільського городища становила 250 га і є найбільшою зі всіх аналогічних давньослов’янських місць такого типу, довжина оборонних стін становить 10 км. Осередки язичницького, а згодом християнського культу білих хорватів виявлені в Миколаєві, Стільську, Діброві, Ілові. Весь унікальний комплекс розкинувся на площі 200 кв.км, і є непересічною пам’яткою давньої української історії та культури, що немає аналогів на європейському континенті.

УВАГА! Екскурсію по Стільському городищу проводить археолог, кандидат історичних наук Орест Корчинський , який є автором відкриття та єдиним дослідником Стільського городища, й вже впродовж 30 років досліджує цей комплекс.

Заклад. Вражаючий гігантський палац (сиротинець) графа Скарбка, збудований в англійському неоренесансному стилі (1840р.) та ландшафтний парк з неоготичною каплицею-усипальнею.

Розділ. Вражає вишуканістю один з найбільших палаців Галичини – Палац графів Лянцкоронських в Роздолі (1703р.), в якому Борисом Возницьким в 2001р. були знайдені сенсаційні античні скульптури (ІІ ст. н.е.).

Бередзівці. В Бередзівцях запрошуємо відвідати чудовий бароковий Костел Воздвиження Чесного Хреста (1750р.) з копією чудодійної Ікони Господа Ісуса Бередзівського. Храм збудовано геніальним архітектором епохи бароко Бернардом Меретином.

Жидачів. Це славне місто зберегло понад 30 пам’яток історії та культури, найвидатнішими з яких є Костел Успіння Діви Марії (1612р.), чудотворна ікона Богоматері Воплочення-Жидачівська Оранта (1406р.) в церкві  Воскресіння Господнього та залишки давньоруського городища і замку (ХІІ-ХІV ст.).

Гніздичів-Кохавино. Всесвітньовідоме в ХІХ-ХХ ст. паломницьке місце з розкішною неороманською церквою монастиря Святого Ґерарда (XVII ст.) з чудодійним образом Матері Божої Кохавинської.

Руда. Музей визначного українського гетьмана Івана Виговського.

* * *

Ініціатори: Громадська організація “Підкова”, Інститут Громадського Лідерства (екскурсія проводиться на замовлення ЛМГО “Підкова” – ПП “Крилос Ком”, ліцензія № 329930 серія АВ від 08.06.2007р.) .

ВАРТІСТЬ екскурсії – 95 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гідів-екскурсоводів, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування.

Кожен учасник екскурсії отримає в подарунок карту “Туристична Львівщина” з 200 природними та історичними пам’ятками області.

Дата проведення: неділя, 21 березня 2010р.

АНОНС. Наступна одноденна екскурсія “Перлини белзського князівства”, піч час якої буде оглянуто: палаци Потоцьких в Червонограді й Тартакові, тисячолітнє княже місто Белз, величний бароковий костел у Варяжі, пам’ятки Сокаля та найменше місто в Україні Угнів. Поїздка відбудеться в суботу 27 березня 2010р. Просимо зголошуватися!

Запис на екскурсію за контактами:

– Юрій т. (097)-063-43- 23, (068)-844-33- 80, vidviday.com. ua@gmail. com

– Ігор т. (067)-370-63- 20, (093)-46-88- 777