Позначки


«Виникнення німецьких колоній у Галичині»:
зустріч Клубу шанувальників Галичини
(29.9.2010р., кав’ярня-галерея «Штука»)
29 вересня о 18.30 в кав’ярні-галереї «Штука» відбудеться восьма зустріч Клубу шанувальників Галичини, тема якої – «Виникнення німецьких колоній у Галичині».

Розповість про цілі, періоди закладення та особливості німецьких поселень у Галичині, ініційовані владою Австрії, cand.phil. Ганс Крістіан ГАЙНЦ – докторант, географ, дослідник з Німеччини, опікун Архіву Галицьких німців в Інституті Пфальцської історії та етнографії в м. Кайзерсляутерн (Німеччина), консультант Географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка та викладач по сумісництву в МБА Львівського інституту менеджменту (ЛІМ).

Як склались стосунки між переселенцями та корінним населенням? Наскільки масштабними були колонізаційні заходи у Галичині і чому вони зачепили здебільшого німецьких підданих Австрійської імперії? Яка доля спіткала поселення, створені в кінці XVIII – на початку XIXст., після загибелі імперії, за влади Польщі, під час Другої світової війни (переселення з Галичини взимку 1939 40рр., заселення в центральній сьогоднішній Польщі, втеча перед радянською армію), ситуація після війни та їх сучасний стан?

Аби довідатись про все це, запрошуємо у кав’ярню в наступну середу.

Довідка

Організатори – кав’ярня-галерея «ШТУКА», ГО «Підкова», vidviday.com.ua.

Засідання Клубу шанувальників Галичини відбуваються щомісяця.

Вхід – вільний.

Кав’ярня-галерея «ШТУКА»

Адреса: м. Львів, вул. Котлярська,  8 (бічна вул. Шпитальної)

Тел.: (097) 586 81 95, (097) 435 81 27

email: kawiarnia.sztuka@gmail.com

http://shtuka.net.ua/