Позначки

,


http://www.infoukes.com

21 грудня 2007 р. на 86-му році життя в Йонкерс,

Нью-Йорк, США відійшов у вічність

сл. п. поручник УПА

Лев Футала – “Лагідний”.

Народився 23 січня 1922 р. в селі Береги Самбірського повіту в Україні.

Сл. п. Лев Футала – член ОУН, учасник визвольних змагань УПА і Великого рейду УПА на Захід, сотенний-політвиховник у відділі командира  “Громенка”, згодом – його заступник. Відзначався стійкою мужністю та героїзмом у боях, за що відзначений Крайовим Військовим Штабом УПА Бронзовим Хрестом Заслуги та Українською Головною Визвольною Радою найвищою військовою Нагородою УПА – Золотим Хрестом Бойової Заслуги 1-ої класи.

Сл. п. Лев Футала – провідний член ОУН, займав керівні пости в різних громадських організаціях: голова Світового Братства УПА, почесний член Братства ОУН-УПА в Україні, довголітній голова Головної Управи Т-ва к. в. УПА у США, провідний член Організацій Українського Державницького Фронту в Америці, з 1976 року – член, а з 2004 – голова Видавництва “Літопис УПА”.

Сл. п. Лев Футала залишив у глибокому та невимовному смутку дружину Галину, двох синів – Богдана і Мирослава, ближчу і дальшу родину, друзів по зброї, приятелів та знайомих.

Похорон відбувся 26 грудня в Йонкерс, Нью-Йорк. Похований на українському цвинтарі Св. Духа в Нью Гамптон, штат Нью-Йорк.

Вічна та славна пам’ять Левові Футала, а родині, друзям у діаспорі та в Україні висловлюємо наші щирі та глибокі співчуття.

 

Видавництво “Літопис УПА”

P.O. Box 97, Stn “C”

Toronto, ON, M6J 1M7

Canada

Advertisements