Позначки


http://diasporiana.org.ua/ideologiya/2148-dobryanskiy-demkovich-m-ukrayina-i-rosiya-istorichni-narisi-na-temu-rosiyskogo-imperiyalizmu/Добрянський-Демкович М. Україна і Росія: історичні нариси на тему російського імперіялізму

book-2148

Додано: Червень 9, 2012 Автор: Михайло Демкович-Добрянський Опубліковано: Рим, 1989 Сторінок: 172 с. Опис:Видання Українського Католицького Університету ім. Клемента Папи
Том LXVII

pdf

Демкович-Добрянський Михайло (7 листопада 1905 с. Лагодів, Перемишлянського повіту на Львівщині, в Австро-Угорській імперії – тепер Перемишлянський район Львівської області, Україна) — український громадський діяч, журналіст, історик; співзасновник Союзу української націоналістичної молоді (1926).

Біографія

Народився Михайло Демкович-Добрянський у селянській родині. Його батьки, Іван та Марія Добрянські, переселилися на Львівщину з лемківського села Добра Шляхецька повіту Сянік.

1926 року закінчив з відзнакою Українську Академічну гімназію у Львові. Навчання продовжив у Львівському університеті, де вивчав філологію та історію. У Берлінському та Віденському університетах вивчав право та політичні науки.