Парохи з КривогоШановні скороденці (кривоозерці),
На прохання Олега Вайди подаємо його запит допомогти з інформацією (див. далі).
ред.
 Як стало відомо, у списках мешканців Скородного, котрих виганяли 1951 року, є  священик Станіслав Сороківський, 1877 року народження.
Сороківський в роках 1914-1940 служив у селі Кривім над Сяном.
Його кар’єра скоріш за все мала такі віхи:
1940-1945 парх у с. Телешниця Ошварова
1945-1951 парох у с. Поляна (а може у Скородному також).
 У списках мешканців с. Поляна котрих виганяли за 1951 року о. Сороківського немає. А в списках скороднян є !!!
А саме у тих спиках написано таке:
№ сім’ї 174 (у загальному списку вигнаних 1951 року скороднян).
№ особи 873 (у загальному списку скороднян)
     СОРОКІВСЬКИЙ СТАНІСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ, 1877 рок нар. (місце народження не вказано,  священик, голова родини).
  З о. Сороківським як одна родина з ним записано ще три особи.
 № особи 874 (у загальному списку скороднян)
     ПОДОЛЬСКА СТЕПАНІЯ КАЗИМИРІВНА, 1892 рок нар., дружина, домогосподарка.
 № особи 875 (у загальному списку скороднян)
     ТИМЦІВ РОЗАЛІЯ МИКОЛАЇВНА, 1938 р.н., прийомна донька, на утриманні.
№ особи 876 (у загальному списку скороднян)
     ТИМЦІВ ТИМЦІВ КАТЕРИНА ІВАНІВНА, 1914 р.н., прийомна донька, на утриманні.
Всю цю родину о. Станіслава спрямовано до переселення у Дрогобицьку область, район не вказано, населений пункт (містечко чи село) також не вказано.
Що цікаво, членам цієї родини не записано номери переселенських квитків. Мабуть що не мали їх узагалі, маловірогідно, що просто пропустили та не вписали. Бо люди, що записані перед і після родини Сороківскього такі номери переселенських квитків мають.
Всіх мешканців Скородного записано виселяли до Одеської области, район Криве Озеро до колгоспів “Заповіт Ілліча” та “імені Свердлова” (мабуть якісь різні села, не знаю чи сусідні то села).
Як випливає з документів, у самому Скородному комуністи також встигли з 1944 до 1951 організувати колгосп, на 1951 рік називався колгосп у Скородному “імені Булганіна”.
 У списках скороднян є прізвище Аврамової, вчительки, котру було спрямовано не до Одеської области, а до Дрогобицької (як о. Сороківського), і навіть у тої вчительки вказано район призначення – Боринський, а яке село чи містечко  цього району не вказано не написано.
Був серед скороднян що один вчитель – Бутилка Іван Якович (1911 р.н.), якого було спрямовано до Одеської области разом з усіма скороднянами.
На світлині з 1940 року, на якій другий зліва старший чоловік уже лисий, з хрестом у руках. То є о. Станіслав Сороківський.
Скородняни, чи може хто впізнає о. Сороківського і щось міг би про його долю розказати або надати відповіді на питання:
1. Чи дійсно у Скородному священиком станом на 1951 рік служив о. Сороківський?
2. З якого року о. Сороківський  служив парохом у Скородному?
3. Сороківський прибув до Скородного вже у такому складі родини (о. Сороківський, його дружина Подольська/(Подолинська?) Степанія 1892 р.н. і дві приймані дочки: Тимців Розалія Миколаївна, 1938 року та Тимців Катерина Іванівна, 1914 р.н.)?
4. Чи знає хто-небудь хто були Тимців Катерина(1914 р.н.) і Тимців РОзалія (1938 р.н.) о. Сороківському, чому він їх до себе прийняв у родину?
4. Чи знає хто-небудь Тимців Катерина і Тимців Розалія з якого вони села родом чи не зі Скородного?
5. Чи може хто-небудь знає за подальшу долю о. Сороківського (може хтось із села з ним переписувався, наприклад той же вчитель Бутилка)? У якому селі чи містечку на Дрогобиччині (чи взагалі на Дрогобиччині) о. Сороківський жив останні роки?
6. Чи може хто зі скороднян має контакти до тоді ще Тимців (а тепер може вже заміжня) Розалії 1938 року народження, вона ще може бути живою?
7. Може в когось зі скороднян є світлини/світлина зі Скородного в роках 1945-1951, на якій є священик Сороківський?
Є ідея знайти місце поховання о. Сороківського і якщо там немає нормального надгробка, то зробити чи осібно чи гуртом йому надгробок і щоби люди наші (принаймні  тих сіл, де він служив) знали його долю і місце поховання (може хтось колись заїде, та хоч свічку запалить).